Choowap.com จองง่ายๆ จ่ายเบาๆ ที่พักราคาถูก Thapwarin Resort Koh Ngai Cliff Beach Resort Koh Ma Koh Kradan Koh Lanta

Koh Ngai

Koh Ngai
Koh Ngai

Na Koh Ngai, znajdą szeroki zakres działań, w tym lekcje nurkowania, Nurkowanie wycieczki, Snorkeling, Morze Kajaki, Dzienny łódź wycieczki, pływanie i Jungle Trekking. Jedną z największych atrakcji jest krótki podróż statkiem do EMERALD JASKINIA, cud natury nestled wewnątrz jednej z wysp. The Cave otwiera w Dolinie i liczone jako niewyświetlanymi przyciągnięcie miejsce.


Koh Ngai lub Koh Hai jest odpowiedzialność Mu Koh Lanta Park Narodowy, Lanta powiat, Prowincja Krabi, ale uważana jest za turystyczną atrakcję Trang morza od transportu z Trang jest wygodniejsze. Koh Ngai jest wyspa spokojnej atmosferze pełnej urodzajne płytkiej wodzie rafy koralowej. Wschodniej plaży o 2.2 km białego czystego piasku z zakresu rafy koralowej leżącego przed brzeg, gdzie znajduje się wiele ośrodków.


Południowo-wschodniej części wyspy to małe zatoki, która jest miejscem Koh Ngai Resort. W przedniej części kurortu są molo oraz płytkiej wodzie rafy koralowej. Zwiedzanie południe, będzie osiągnąć ogromne skały nazywane Laem Kuan Im wyglądające jak postać Chao Mae Kuan Im (Kuan Im Bodhisattva). Jest to również obszar nurkowania. Niedaleko od tej dziedzinie na południowy zachód jest Ko Tong Zatoce 1 km piaszczysta plaża, położenie Koh Ngai Paradise. Na wzgórzu na końcówkę Ko Tong Bay jest Koh Ngai Park Narodowy Ranger Unit II z kempingów powierzchni. Nurkowanie można zrobić przed Jednostka Ranger's office. Koh Ngai jest chodnik, który prowadzi do widzenia z odległości 2 km podziwiać scenerii Morza Trang na obu stronach wschodniej i zachodniej. Lepiej jest mieć zwiedzanie lidera.