Choowap.com จองง่ายๆ จ่ายเบาๆ ที่พักราคาถูก Thapwarin Resort Koh Ngai Cliff Beach Resort Koh Ma Koh Kradan Koh Lanta

Koh Ngai

Koh Ngai
Koh Ngai

Koh Ngai durumda,, tours, Snorkeling, Deniz kano, Günlük tekne turları, Yüzme ve Orman Trekking Dalış Scuba Diving Dersler faaliyetleri de dahil olmak üzere çok çeşitli bulabilirsiniz. En büyük attractions the Emerald CAVE, Doğa bir mucize için kısa bir tekne yolculuğu bir Adaları içinde Nestled olduğunu. Mağara bir Vadisi içine açılır ve ahiret çeken yeri olarak sayılır.


Daha uygundur Koh Ngai veya Koh Hai Mu Koh Lanta Milli Parkı, Lanta İlçe, Krabi Province sorumluluk altında ancak Trang gelen ulaşım beri Deniz Trang ve turistik olarak kabul ediliyor. Koh Ngai sessiz ortam bereketli sığ su mercan kayalığı tam bir adadır. Doğu sahil mercan kayalığı öncesinde kıyı ve birçok tatil bulunmaktadır yalan yelpazesini ile beyaz temiz kum yaklaşık 2.2 km.


Güneydoğu adanın hangi Koh Ngai Resort site küçük bir koy. Resort in front of the Pier ve sığ su mercan kayalığı vardır. Güneye Yürüyüş, bu büyük kaya ulaşması Laem Kuan Im Chao Mae Kuan Im (Kuan Im Bodhisattva) bir rakam gibi denir. Bu da bir dalış bölgesi. Bu kadar bu bölgeden güneybatısındaki Ko Tong Koyu 1 km kum plaj, konumunu biridir Koh Ngai Paradise.  Ko Tong Bay ucu en tepede Koh Ngai Milli Park Ranger Birim II kamp alanı ile sağlanır. Dalış ve Ranger Birimi ofisi önünde yapılabilir. Koh Ngai tarafın yürüyüş 2 km mesafe ile bakış neden de doğu ve batı at Trang Denizi manzaranın takdir hakkına sahiptir. Bu bir tur lideri olması daha iyi olur.